Multiplikátory krútiaceho momentu

Zobrazené všetky 4 výsledky

Akumulátorový momentový kľúč LDA / LAW (rozsahy pokryté 90-6000 Nm)

Kľúčové výhody bezšňového momentového kľúča

Vysokovýkonný momentový kľúč Gedore s vysokým krútiacim momentom dodáva presný krútiaci moment všade tam, kde ho potrebujete. Tento výkonný nástroj je schopný vytvárať presný krútiaci moment až do 6 000 Nm, bez sklzu a nárazového mechanizmu. 

Vezmite prosím na vedomie, že ďalšia generácia akumulátorových momentových kľúc LDA / LAW sa uvedie do prevádzky v roku 2018. Niektoré modely sa môžu líšiť od modelov na našich webových stránkach, kontaktujte prosím člena nášho obchodného tímu, kde nájdete viac informácií a dostupnosť.

Násobič krútiaceho momentu LKV 20Z / 28Z (rozsah pokryté 100-2800 Nm)

Kľúčové výhody multiplikátora krútiaceho momentu LKV
Nový rad násobičov krútiaceho momentu LKV 20Z – 28Z značky Gedore umožňuje vašim existujúcim krútiacim momentovým kľúčom poskytnúť oveľa širší rozsah krútiaceho momentu, presne a dôsledne. Pomocou multiplikátora krútiaceho momentu LKV sa dá použiť jeden nástroj krútiaceho momentu pre väčší počet aplikácií.

Násobič krútiaceho momentu LKV-12 (rozsah pokryté 50-1300 Nm)

Kľúčové výhody multiplikátorov krútiaceho momentu
Nová rada Gedore LKV12 je najmenší multiplikátor krútiaceho momentu v našom sortimente a môže sa vkĺznuť do vrecka. Napriek svojej veľkosti umožňuje tento ľahký a robustný nástroj súčasné krútiace momentové kľúče, ktoré dodávajú širší rozsah krútiaceho momentu presne a dôsledne. Séria multiplikátorov krútiaceho momentu LKV stanovuje nové štandardy pre dizajn, inovácie a kvalitu.

Násobič krútiaceho momentu LKV-40 – 550RS (rozsahy pokryté 500-54 000 Nm)

Kľúčové výhody multiplikátora krútiaceho momentu
Nová séria násobičov krútiaceho momentu LKV značky Gedore umožňuje vašim existujúcim krútiacim momentálnym kľúčem poskytnúť oveľa širší rozsah krútiaceho momentu, presne a dôsledne. Séria multiplikátorov krútiaceho momentu LKV stanovuje nové štandardy pre dizajn, inovácie a kvalitu.

X